השמיניה עונה 6 פרק 1


פרק חדש של השמיניה הדור הבא עונה 6 לצפייה ישירה סדרת הילדים המצליחה ביותר חוזרת בעונה רביעית שבעלילת השמיניה עונה 6 פרק 1 לצפייה ישירה כל החברים לא זוכרים דבר, שבע שנים אחרי מחיקת הזיכרון כולם בשנות העשרים לחייהם, מנהלים חיים רגילים, גרים באותה עיר אך לא מעלים על עצמם את הסוד הגדול הקושר בינהם קשר קרוב כלכך. אבל אז קורה אירוע שאף אחד מהם לא היה יכל לצפות, שישנה את חייהם. שמונת הגיבורים נקראים לחזור ולהתאחד ושוב הם מוצאים את עצמם בהרפתקאות מסעירות ומסוכנות אך הם לא לבד ויחד הם ינסו להציל את העולם. הסדרה בכיכובים של ידידיה ויטל, עדי הימבלוי, דון לני גבאי, זוהר ליבה וימית סול.

תקציר השמיניה עונה 6 פרק 1 לצפייה ישירה: במהלך העונה הרביעית בערוץ הילדים יתגלו סודות מהעבר, כאשר כל החברים יחזרו לעבוד בשירותי המעוצה למען הטוב, שיחזרו להילחם ברע מכול. יחד עם החברים הישנים, יצטרפו אליהם שישה חברים חדשים שתנסה לעזור בעונה החדשה להציל את העולם מכוחות הרשע שמבקשים לחזור ולנקום. בעקבות שהשישה אינה מכירה את רוברטו, סקורפיו וגורם רע אחר, הם ינסו ללמוד מהשמיניה המוכשרים איך לפעול ולמה להיות אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד.

השמיניה 6 פרק 1 לצפייה ישירה

אתר זה שולל שימוש בתכנים לא חוקיים ברשת, ולכן לא מציג אותם באתר. אנו מאפשרים צפייה ישירה רק דרך אתרים המאפשרים זאת בצורה חוקית.


15 תגובות:

 1. אחלה של פרק

  השבמחק
 2. תגובה שניה :)

  השבמחק
 3. תגובה שלישית אחלה של פרק תודה
  !!!

  השבמחק
 4. אחלה של פרק אין על השמיניה

  השבמחק
 5. השמיניה זה מהמם כיאילו ואוו

  השבמחק
 6. השמיניה זה לא הסדרה הכי יפה אבל היא יפה

  השבמחק
 7. דביר בן דרור29 במאי 2015 בשעה 17:48

  חברה אני חוזר אחרי מתח נוראי מה יקרא בפרק הבא גיורא חמיצר אני מדבר אליך אתה היוצר הסדרות האהוב עליי תמשיך ככה ותיצור עוד סדרות אקשן ומתח צאוו

  השבמחק
 8. דביר בן דרור29 במאי 2015 בשעה 17:49

  אני מאוהב בשמיניה

  השבמחק
 9. השמיניה מוושלמים

  השבמחק
 10. החממה יותר

  השבמחק
  תשובות
  1. נכון החממה היא הסדרה הכי טובה ואחריה השמיניה

   מחק
 11. החממה ראיתי איזה כמה פעמים זה קבר משהמם

  השבמחק
 12. השמינייה תמיד מנצחת!!!
  הסדרה הזאת שברה את כל המדינה.
  אני כבר 5 שנים רואה אפילו יותר

  השבמחק